ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: сторож
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Сторож
(карта 3)

Склад роботи: Перевірка цільності об’єкта, що охороняється, (замків та інших запірних пристроїв, наявності пломб, протипожежного інвентарю, справності сигналізації, телефонів, освітлення). У разі виявлення пошкоджень (зламаних вікон, дверей, замків, відсутності пломб та печаток і т. ін.), які не дозволяють прийняти об’єкт під охорону, доповідь про це особі, якій сторож підпорядковується, або представнику адміністрації та черговому по відділенню міліції; охорона слідів злочину до прибуття представників міліції. У разі виникнення пожежі на об’єкті підняття тривоги, сповіщання пожежної команди та чергового по відділенню міліції, вживання заходів щодо ліквідації пожежі. Чергування в прохідній установи (організації): пропуск працівників, відвідувачів, автотранспорту на територію установи (організації) та з території після пред’явлених відповідних документів. Звіряння супровідних документів із фактичною наявністю вантажу. Приймання та здавання чергування з відповідним записом у журналі. Утримання приміщення прохідної або місця чергування в належному санітарному стані.

Організація праці: Робоче місце сторожа повинно бути обладнано стендом для ключів, робочим столом, на якому знаходяться телефон, довідкова телефонна книга, книга реєстрації.


Тривалість охорони об'єкта на добу ................................................  

Кількість постів на добу ...................................................................  


Нормативна чисельність, осіб ......................................................... 1,70  
                                                                                                            

                                                                                                                          

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp © Лучанінов С.В., 2013-2021
     Версія від 28.01.2021