ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: сторож
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Сторож
(карта 3)

Склад роботи: Перевірка цільності об’єкта, що охороняється, (замків та інших запірних пристроїв, наявності пломб, протипожежного інвентарю, справності сигналізації, телефонів, освітлення). У разі виявлення пошкоджень (зламаних вікон, дверей, замків, відсутності пломб та печаток і т. ін.), які не дозволяють прийняти об’єкт під охорону, доповідь про це особі, якій сторож підпорядковується, або представнику адміністрації та черговому по відділенню міліції; охорона слідів злочину до прибуття представників міліції. У разі виникнення пожежі на об’єкті підняття тривоги, сповіщання пожежної команди та чергового по відділенню міліції, вживання заходів щодо ліквідації пожежі. Чергування в прохідній установи (організації): пропуск працівників, відвідувачів, автотранспорту на територію установи (організації) та з території після пред’явлених відповідних документів. Звіряння супровідних документів із фактичною наявністю вантажу. Приймання та здавання чергування з відповідним записом у журналі. Утримання приміщення прохідної або місця чергування в належному санітарному стані.

Організація праці: Робоче місце сторожа повинно бути обладнано стендом для ключів, робочим столом, на якому знаходяться телефон, довідкова телефонна книга, книга реєстрації.


Тривалість охорони об'єкта на добу ................................................  

Кількість постів на добу ...................................................................  


Нормативна чисельність, осіб ......................................................... 1,70  
                                                                                                            

                                                                                                                          

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022