ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: ліфтер
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Ліфтер
(карта 2)

Склад роботи: Керування ліфтами всіх типів, здійснення контролю за їх справністю. Пуск ліфта в роботу з попередньою перевіркою роботи телефону або аварійної сигналізації, автоматичних замків на всіх зупинках кнопки „Стоп”. Під час супроводження пасажирів або вантажів нагляд за посадкою і виходом пасажирів або завантаженням і вивантаженням вантажів згідно з вантажопідйомністю ліфта. Зупинка ліфта у разі виявлення несправності. Повідомлення черговому електромеханіку з ліфтів. Утримання в чистоті кабіни ліфта, поверхових площадок на усіх зупинках. Заповнення журналу приймання та здавання зміни. Дотримання правил і норм охорони праці та протипожежного захисту.

Організація праці: Ліфтери обслуговують вантажні або пасажирські ліфти. Перед початком роботи ліфтер перевіряє роботу ліфта, телефону або аварійної сигналізації. Проводе перевірну поїздку без пасажирів із зупинкою на кожному поверсі, перевіряє роботу кнопки „СТОП”. Наприкінці зміни ліфтер залишає ліфт на нижньому поверсі, виключає мотор ґенератора та освітлення кабіни, закриває шахтні двері. Обслуговування ліфтів може бути таке: ліфтер обслуговує декілька ліфтів, що розташовані на одній площадці, або ліфтер супроводжує кожну кабіну.


Умови роботи ................................................  

Кількість ліфтів ................................    


Нормативна чисельність, осіб ..................... 1.00  
                                                                        

                                                                                                                          

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp © Лучанінов С.В., 2013-2021
     Версія від 28.01.2021