ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: ліфтер
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Ліфтер
(карта 2)

Склад роботи: Керування ліфтами всіх типів, здійснення контролю за їх справністю. Пуск ліфта в роботу з попередньою перевіркою роботи телефону або аварійної сигналізації, автоматичних замків на всіх зупинках кнопки „Стоп”. Під час супроводження пасажирів або вантажів нагляд за посадкою і виходом пасажирів або завантаженням і вивантаженням вантажів згідно з вантажопідйомністю ліфта. Зупинка ліфта у разі виявлення несправності. Повідомлення черговому електромеханіку з ліфтів. Утримання в чистоті кабіни ліфта, поверхових площадок на усіх зупинках. Заповнення журналу приймання та здавання зміни. Дотримання правил і норм охорони праці та протипожежного захисту.

Організація праці: Ліфтери обслуговують вантажні або пасажирські ліфти. Перед початком роботи ліфтер перевіряє роботу ліфта, телефону або аварійної сигналізації. Проводе перевірну поїздку без пасажирів із зупинкою на кожному поверсі, перевіряє роботу кнопки „СТОП”. Наприкінці зміни ліфтер залишає ліфт на нижньому поверсі, виключає мотор ґенератора та освітлення кабіни, закриває шахтні двері. Обслуговування ліфтів може бути таке: ліфтер обслуговує декілька ліфтів, що розташовані на одній площадці, або ліфтер супроводжує кожну кабіну.


Умови роботи ................................................  

Кількість ліфтів ................................    


Нормативна чисельність, осіб ..................... 1.00  
                                                                        

                                                                                                                          

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022