ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: гардеробник
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Гардеробник (карта 1)

Склад роботи: Приймання та зберігання верхнього одягу, головних уборів, взуття та інших особистих речей від працівників та відвідувачів установи (організації). Видача працівникові або відвідувачу жетона з номером місця зберігання речей. Видавання речей, одягу працівникові або відвідувачу за пред’явленим жетоном. Забезпечення збереження речей, що здаються на зберігання працівниками або відвідувачами установи (організації). Утримання в чистоті та порядку приміщення ґардеробної.

Організація праці: У ґардеробах застосовується відкритий спосіб зберігання одягу, коли одяг відвідувачів або працівників зберігається відкрито на вішалці. У ґардеробах можуть використовуватись вішалки консольного типу. Приміщення ґардеробу повинно утримуватись у чистоті та порядку. Усі засоби прибирання зберігаються в спеціальному місці або шафі.


Кількість місць у гардеробі підприємства .............................................  

Нормативна чисельність, осіб ................................................................ 0,79
                                                                                                                          

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022