ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: лаборант з електроізоляційних матеріалів
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Лаборант з електроізоляційних матеріалів
(карта 94)

Склад роботи. Підготовка до аналізу. Проведення процесів ізолювання електроелементів лаками, емалями. Контролювання якості ізоляційних елементів, перевірка на відсутність обривів. Вимірювання опору ізоляції. Перевірка якості нових ізоляційних матеріалів і клеїв відповідно до виробничої інструкції. Робота на різному технологічному устаткуванні лабораторії. Проведення вимірювань і оброблення діелектричних характеристик ізоляційних матеріалів. Оформлення і аналіз результатів випробувань, складання протоколів і графічних залежностей. Виявлення і усунення найпростіших несправностей вимірювальної апаратури. Прибирання робочого місця. 

Кількість аналізів у середньому за зміну, шт. ................................................  (від 10 до 500)

Нормативна чисельність лаборантів, осіб на зміну ....................................... 1,82

                                                                                                                               


Нормативна база цього розділу програми: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022