ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: лаборант з аналізу формувальних та шихтовних сумішей
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Лаборант з аналізу формувальних та шихтовних сумішей
(карта 92)

Склад роботи. Підготовка до аналізу. Складання рецептів на приготування формувальних, шихтових і стрижньових сумішей. Випробування на спеціальних приладах формувальних, шихтових і стрижньових сумішей на вологість, механічну витривалість, зернистість, газопроникність. Перевірка якості формувальних, шихтових і стрижньових сумішей на робочих місцях. Відбирання проб для аналізу, аналіз, розрахунок і оформлення результатів аналізів. Перевірка клейових і фарбувальних речовин. Налагоджування приладів. Контроль правильності застосування у виробництві матеріалів і додержання установлених технологічних режимів. Записування результатів випробувань згідно встановлених форм.

Кількість аналізів у середньому за зміну, шт. ................................................  (від 10 до 500)

Нормативна чисельність лаборантів, осіб на зміну ....................................... 1,37

                                                                                                                               


Нормативна база цього розділу програми: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022