ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: контролер робіт з термооброблення
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Контролер робіт з термооброблення
(карта 84)

Склад роботи. Одержання технологічної документації, креслень і технічних умов, необхідних для виконання контролю. Одержання та настроювання контрольно-вимірювальних приладів, інструментів, пристроїв. Контроль за додержуванням правильного виконання технологічного процесу під час оброблення деталей. Контроль за своєчасною ізоляцією знайденого браку. Операційний та остаточний контроль деталей, перевірка відповідності за кресленням і технічними умовами. Облік, систематизація та аналіз дефектів деталей, що повторюються, які виявлені під час технічного приймання. Визначення причин та розмірів браку. Оформлення документації під час приймання та обліку придатних і вибракованих деталей. Клеймування придатних деталей. Прибирання та здавання контрольно-вимірювальних приладів, інструментів, пристроїв та технічної документації.

Вибірковість контролю, % ................................................................................  (від 10 до 100)

Складність деталей (робіт) .............................................
I група. Прості деталі. Поковки або заготовки деталей або інструментів, які підлягають випалу або нормалізації, невеликих габаритів, простої та середньої складності конструкції, без різких переходів по перерізу, з вуглецевих та легованих конструкційних та інструментальних сталей, які підлягають гартуванню та випалу (втулки, шестерні, валики, ключі, гайки, центри, пружини, інструменти - зенкери, фрези, свердла, плашки, мітчики).


Норма обслуговування на одного контролера, основних робітників за зміну  15,59  

Фактична чисельність основних робітників, що обслуговуються .................  (від 10 до 500)

Нормативна чисельність контролерів, осіб ......................................................  3,21
                                                                                                                               


Нормативна база цього розділу програми: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp © Лучанінов С.В., 2013-2021
     Версія від 28.01.2021