ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: контролер верстатних і слюсарних робіт
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Контролер верстатних і слюсарних робіт
  (Карта 55)

Склад роботи. Одержання технологічної документації, креслень і технічних умов, необхідних для виконання контролю. Одержання та настроювання контрольно-вимірювальних приладів, інструментів, пристроїв. Контроль за додержуванням правильного виконання технологічного процесу під час виготовлення деталей. Контроль за своєчасною ізоляцією знайденого браку. Операційний та остаточний контроль деталей, перевірка відповідності за кресленням і технічними умовами. Облік, систематизація та аналіз дефектів деталей, що повторюються, які виявлені під час технічного приймання. Визначення причин та розмірів браку. Оформлення документації під час приймання та обліку придатних і вибракованих деталей. Клеймування придатних деталей. Прибирання та здавання контрольно-вимірювальних приладів, інструментів, пристроїв та технічної документації.   

Вибірковість контролю, % ...................................   (від 0 до 100)

Найменування цеху (дільниці) ............................


Серійність виробництва ......................................

Квалітет деталей .................................................

Складність деталей (робіт) .................................
I група. Прості деталі. Нормалізовані металовироби та деталі машин малих, середніх габаритів звичайної конфігурації з невеликим насиченням розмірів посадок (шпонки, шайби, болти, круглі та шестигранні гайки, втулки гладкі, двоступінчасті, з канавками та різьбою для кріплення, пальці, спецпружини, вали з кількістю ступенів не більше трьох, зі шпонковими канавками та отворами під стопорні ґвинти, защіпки храповиків простої конфігурації, храповики прості, муфти перемикання фрикціонів прості, фланці прості, шестерні з прямим зубом. Група складності технологічного процесу складання визначається залежно від кількості найменувань деталей, складальних одиниць та кількості пунктів технічних умов. Складальна одиниця вузлового складання (деталі): I група - 15. Складальна одиниця аґрегатного або загального складання (складальні одиниці): I група - 12. Окрема операція або технологічний процес (пункти технічних умов): I група - 6.

Норма обслуговування на одного контролера, основних робітників за зміну, осіб  16,99

Фактична чисельність основних робітників, що обслуговуються ...................   (від 0 до 500)

Нормативна чисельність контролерів, осіб ....................................................... 29,43

                                                                                                                                      

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp © Лучанінов С.В., 2013-2021
     Версія від 28.01.2021