ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: комірник центральних складів заводу
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Комірник центральних складів заводу
  (Карта 52)

Склад роботи. Приймання зміни. Приймання, підрахунок і зважування матеріалів, звіряння їх наявності із супровідними документами. Інструктаж підсобних робітників-вантажників щодо розміщення матеріалів на складі. Відбирання матеріалів, їх підраховування і зважування для відпускання цехам. Оформлення видавання матеріалів цехам та іншим підрозділам підприємства. Ведення обліку руху матеріалів і проведення періодичної інвентаризації матеріальних цінностей. Здавання документів бухгалтерії. Додержання на складі правил пожежної безпеки. Прибирання свого робочого місця, здавання зміни.  

Кількість приймань і видавань по складу за місяць, шт., до .....................   (від 500 до 10000)

Середня маса запасів .........................Нормативна чисельність комірників центральних матеріальних складів , осіб .... 1,24
Нормативна чисельність комірників ценр. інструментальних складів, осіб ........... 0,08

                                                                                                                                      

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022