ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: комірник цехових проміжних складів (комор) готових деталей механічних, штампувальних, механоскладальних і складальних цехів
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Комірник цехових проміжних складів (комор) готових деталей механічних, штампувальних, механоскладальних і складальних цехів
  (Карта 51)

Склад роботи. Приймання зміни. Отримання готових деталей, розкладання їх на стелажах. Комплектування деталей за рахунками і шифрами відповідно до комплектувальних відомостей. Видавання підібраних комплектів деталей. Оформлення документації. Облік руху деталей, перевіряння і здавання документів. Прибирання складу, здавання зміни.  

Чисельність основних та допоміжних робітників, що обслуговуються, осіб, до  (від 10 до 500)

Кількість деталей, що комплектується за зміну, тис. шт., до ...............................  
(від 10 до 100)

Застосування крана-штабелера ..................................................


Тип виробництва ...............................................................


Нормативна чисельність комірників, осіб ........................................................... 1,85
                                                                                                                                 

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022