ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: Комірник комор оснастки механічних і механскладальних цехів
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Комірник комор оснастки механічних і механскладальних цехів
  (Карта 41)

Склад роботи. Приймання зміни. Видавання, обмін і приймання оснастки. Виписування інструментальних книжок та оформлення записів до них на видану або прийняту оснастку. Спостереження за наявністю оснастки відповідно до установлених норм запасів, ведення картотеки обліку. Отримання оснастки на центральному інструментальному складі або в інструментальному цеху. Розконсервація, протирання, змащування і розкладання оснастки по чарунках і стелажах. Передавання оснастки на перевірку в центральну вимірювальну лабораторію або на контрольно-перевірний пункт отримання їх після контролю. Відбір і списання в утиль непридатної для експлуатації оснастки. Здавання оснастки на ремонт, отримання її після виконання цих робіт. Прибирання комори і здавання зміни.  

Кількість шифрів оснастки, які зберігаються в коморі, шт., до ................   (від 500 до 20000)

Чисельність робітників (основних і допоміжних), що обслуговуються
у коморі протягом зміни, чол., до ...............................................................  
(від 50 до 1500)

Обмін (видавання) оснастки на робочих місцях ................................................... 


Характер видавання .......................


Середня відстань між вікном видавання та стелажами, м ...................................


Драбини у роботі комірника ..............................................................Нормативна чисельність комірників, осіб ................................................................ 0,48
                                                                                                                                      

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022