ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: електромонтер станційного устаткування проводного мовлення
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Електромонтер станційного устаткування проводного мовлення
  (Карта 38)

Склад роботи. Чергування на радіовузлі. Перевірка, вмикання, вимикання за розкладом, комутування, контроль за режимом роботи устаткування радіотрансляційних вузлів. Транслювання радіомовлення по заводу, передача місцевого радіомовлення та інформації. Установлення радіоточок за заявками цехів і відділів. Ремонт і реґулювання апаратури радіовузла, радіомережі та абонентських пунктів пересувних радіостанцій із заміною окремих деталей і вузлів. Посилення мовлення за допомогою переносної радіоапаратури (збори, мітинги та інші заходи). Технічний нагляд за радіоапаратурою цехів, гуртожитків та інших місць, підпорядкованих заводу і його громадським організаціям. Настроювання станції та інструктаж осіб, що користуються радіостанціями. Ліквідація можливих аварій на спорудах зв'язку заводу. Ведення технічної документації на виконувані роботи і вахтового журналу.  

Потужність радіовузла, Вт, до ......................................................................   (від 200 до 2000)

Нормативна чисельність електромонтерів, осіб ......................................... 1.0
                                                                                                                         

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022