ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: електромонтер станційного устаткування проводного мовлення
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Електромонтер станційного устаткування проводного мовлення
  (Карта 38)

Склад роботи. Чергування на радіовузлі. Перевірка, вмикання, вимикання за розкладом, комутування, контроль за режимом роботи устаткування радіотрансляційних вузлів. Транслювання радіомовлення по заводу, передача місцевого радіомовлення та інформації. Установлення радіоточок за заявками цехів і відділів. Ремонт і реґулювання апаратури радіовузла, радіомережі та абонентських пунктів пересувних радіостанцій із заміною окремих деталей і вузлів. Посилення мовлення за допомогою переносної радіоапаратури (збори, мітинги та інші заходи). Технічний нагляд за радіоапаратурою цехів, гуртожитків та інших місць, підпорядкованих заводу і його громадським організаціям. Настроювання станції та інструктаж осіб, що користуються радіостанціями. Ліквідація можливих аварій на спорудах зв'язку заводу. Ведення технічної документації на виконувані роботи і вахтового журналу.  

Потужність радіовузла, Вт, до ......................................................................   (від 200 до 2000)

Нормативна чисельність електромонтерів, осіб ......................................... 1.0
                                                                                                                         

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp © Лучанінов С.В., 2013-2021
     Версія від 28.01.2021