ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: апаратник повітропроводу
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

АПАРАТНИК ПОВІТРОПРОВОДУ
  (Карта 2)

Склад роботи. Продування осушувальних батарей, вологовідокремлювачів та декарбонізаторів. Технологічне відігрівання блоку розділення повітря, ацетиленових адсорбентів, регенерація адсорбційних осушувальних пристроїв. Перемикання балонів блоку сушіння, продування, вологовідокремлювачів, повітряного компресора. Промивання розділювального апарата та ємностей, складання та розбирання фільтрів. Наповнення газгольдеру киснем. Регулювання апаратури, змащування устаткування, яке обслуговується. Нагляд за станом трубопроводів, вентилів, контрольно-вимірювальних приладів, зміною показів рідкого та газоподібного кисню, азоту, станом газгольдеру, рідинного кисневого насоса, детандера, герметичністю та справністю комунікацій та апаратури. Контроль роботи електричних, газових лічильників, манометрів, дифманометрів, запобіжних клапанів та пристроїв, вентиляційних установок, сигналізації, ступеня заповнення газгольдера киснем. Ведення журналу обліку роботи устаткування. Участь у складанні відомостей дефектів та ремонті устаткування. Приймання та здавання зміни.

Кількість станцій, що обслуговуються, шт. .......................................................   (від 1 до 30)

Нормативна чисельність апаратників повітропроводу, осіб .......................... 1,0
                                                                                                                             

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022