ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: акумуляторник
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

АКУМУЛЯТОРНИК
  (Карта 1)

Склад роботи. Проведення дефектації акумуляторів перевантажувальних машин усіх типів перед ремонтом. Вибір режиму формування та зарядження акумуляторних батарей. Складання розрахунків схем з’єднання акумуляторів та регулювальних опорів у ланцюгу заряджання залежно від ємності та напруги акумуляторів та потужності зарядного агрегату. Усунення несправностей в роботі акумуляторних батарей, устаткування зарядних агрегатів та апаратури. Під час заряджання: викручування пробок, вимірювання рівня електроліту, доливання дистильованої води та електроліту в акумуляторні батареї, визначення щільності електроліту за аерометром; зачищення кінців, приєднання проводу до батареї та вмикання джерела струму, знімання показів з контрольно-вимірюваних приладів, занесення їх у журнал, вимикання джерела струму та відокремлення проводу від батарей, укручування пробок, перевірка батарей вольтметром, очищення батарей від бруду, лугу, кислоти з промиванням, закривання кришок. Під час ремонту: заміна електроліту, видалення шламу, заміна контактних елементів, очищення та припасування різьби клем, паяння з’єднань акумуляторних батарей, заміна окремих банок, складання електроліту; заготовлення кабелю та проводів, розділяння жил, заливання банок новим парафіном, заміна ущільнювальних кілець. Ведення обліку та технічної документації з обслуговування та ремонту акумуляторних батарей, устаткування та апаратури зарядних агрегатів.

Вантажність обслуговуваних електрокарів або електронавантажувачів, тон.  (від 1 до 5)

Кількість електрокарів або електронавантажувачів, що обслуговуються, шт.  (від 1 до 500)

Нормативна чисельність акумуляторників, осіб ............................................... 1,0
                                                                                                                               

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022