ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: дефектоскопіст рентгено-гамографування
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Дефектоскопіст рентгено-гамографування
  (Карта 19)

Склад роботи. Просвічування деталей та вузлів за допомогою стаціонарних та пересувних джерел випромінювання. Розшифрування рентгенівських плівок. Проведення експериментальних робіт з визначення режимів просвічування деталей. Оцінювання придатності зразків, деталей та вузлів, що перевіряються, відповідно до технічних умов. Визначення несправностей, ремонт та налагоджування апаратури, яка застосовується для проведення рентгено-гамодефектоскопії, іонізаційного та сцинтиляційного контролю, дозиметричної апаратури. Оброблення та оформлення результатів. Видавання висновків та складання звітів.

Кількість вимірювань за зміну:

                                                    шви зварювальні, шт. .............   (від 0 до 250)

                              
                     деталі різні, шт. ......................    (від 0 до 250)


Нормативна чисельність дефектоскопістів, осіб на зміну....... 6,5
                                                                                                      

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022