ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: дефектоскопіст з магнітного контролю
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Дефектоскопіст з магнітного контролю
  (Карта 18)

Склад роботи. Контроль деталей магнітним методом за допомогою стаціонарних та пересувних дефектоскопів. Вибір режиму підмагнічування та контроль магнітних деталей струмовихровими приладами з розшифруванням місць находження дефектів за дефектограмами. Контроль якості зварних з’єднань магнітографічним методом, записування на магнітну плівку. Підбирання еталонів за результатами люмінесцентного, ультразвукового та рентгенівського аналізів. Визначення магнітної проникності аустенітних сталей щодо якості фериту та розбракування виробів за кількістю феритної фази. Визначення якості зварного шва та термооброблених деталей, сортування їх за марками матеріалу. Виміряння товщини гальванічного покриття. Випробування та налагоджування дефектоскопів. Побудова кривих підмагнічування та картограми розподілу магнітної провідності по деталі або по зварному шву.

Кількість вимірювань за зміну:

                                                    деталі різні, шт. ......................    (від 0 до 1000)
                                                    деталі дрібні, шт. ....................    (від 0 до 1500)

Нормативна чисельність дефектоскопістів, осіб на зміну....... 1,6
                                                                                                      

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022