ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: дефектоскопіст ультразвукового контролю
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Дефектоскопіст ультразвукового контролю
  (Карта 17)

Склад роботи. Вмикання та настроювання режимів роботи за еталонами ультразвукових пересувних та стаціонарних дефектоскопів. Ультразвуковий контроль та оцінка якості різноманітних зварних з’єднань, прокату, литва, поковок з легованих сталей, сплавів та кольорових металів за результатами ультразвукового контролю та технічними умовами. Розшифрування та оброблення результатів контролю. Перевірка ультразвукової дефектоскопічної апаратури щодо відповідності основним параметрам. Настроювання чутливості приладів за номограмами АВД (амплітуда, відстань, діаметр) за допомогою імітатора дефектів. Складання відомостей та карт ультразвукового контролю.

Кількість вимірювань за зміну:

                                                    шви зварювальні, шт. .............   (від 0 до 250)
                              
                     деталі різні, шт. ......................    (від 0 до 100)

                                                    деталі дрібні, шт. ....................    (від 0 до 1500)
                                                    товщини металу, шт. ...............    (від 0 до 1000) 

Нормативна чисельність дефектоскопістів, осіб на зміну....... 5,5
                                                                                                      

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022