ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: генераторник ацетіленових установок
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

ГЕНЕРАТОРНИК АЦЕТІЛЕНОВИХ УСТАНОВОК
  (Карта 16)

Склад роботи. Обслуговування і забезпечення безаварійної роботи устаткування: газогенераторів, ацетиленових компресорів, віддільників масла і рідини, осушувальних батарей, водяних затворів і контрольно-вимірювальної апаратури, усунення несправностей. Відкриття барабанів з карбідом кальцію, зарядження газогенераторів, очисників. Злив карбідного мулу і води. Періодичне розбирання генераторів, очищення, складання, участь у ремонті. Перезарядження осушувачів, пробивачів і очисників. Спостереження за роботою газогенераторів і показами контрольно-вимірювальної апаратури. Одержання мастильних і обтиральних матеріалів. Утримання приміщень і розташованих там аґрегатів у чистоті. Ведення журналу обліку роботи генераторів. Участь у складанні відомості дефектів на проведення ремонтних робіт. Приймання ацетиленових балонів, підготовка до наповнення, зважування, дозування. Приєднання трубок до вентиляторів балонів, спостереження за наповненням. Від'єднання трубок, подавання балонів до місця складування. Заміна клапанів, прокладок. Ведення документації із заповнення балонів. Приймання і здавання зміни.

Кількість ацетіленових генераторів в установці, шт. ........................................   (від 1 до 2)

Нормативна чисельність генераторників, осіб на зміну ................................... 1,0
                                                                                                                                

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022