ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: такелажник
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Такелажник
  (Карта 139)

Склад роботи. Приймання зміни і одержання вказівок. Промивання, очищення, сушіння, змащування, підбирання та укладання такелажу. Розкладання та намотування тросів та канатів. Навішування бирок та підготовка такелажу. Виготовлення простого такелажу. Встановлення, ув’язування та закріплення вантажу, переміщення його лебідками із заведенням тросів, застроплення, знімання вантажу, тросів та канатів. Встановлення устаткування за плануванням з вивірянням рівнем. Демонтування устаткування. Здавання зміни.

Загальна вага перероблених за місяць вантажів (встановленого і
демонтованого за місяць устаткування), т. .................................................  
(від 500 до 40000)

Нормативна чисельність такелажників у бригаді, осіб .............................. 0,3
                                                                                                                        
 

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022