ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: розподілювач робіт
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Розподілювач робіт
  (Карта 132)

Склад роботи. Приймання зміни. Отримання змінного завдання від плано-вика або змінного майстра. Підготовка документації на початку зміни. Роз-давання вказівок транспортувальникам цеху з доставки на робочі місця за-готовок та матеріалів, а також на перевезення деталей, прийнятих ВТК, на склад, на оброблення в інші цехи і на дільниці. Спостереження за своєчас-ним відправленням і поверненням деталей. Облік руху заготовок і деталей у процесі виробництва. Оформлення документації. Вирішення організацій-них питань із службами цеху – планово-розподільним бюро та бюро техні-чного контролю. Складання і здавання відомостей про виконання змінного завдання, про перехідний залишок деталей і заготовок в кінці зміни. При-бирання робочого місця, здавання зміни.

Тим цеху/дільниці ...................................................

Кількість дільниць, обслуговуваних розподілювачем, шт. .........................


Кількість операцій на одного виробничого робітника у зміну, шт. .............


Кількість обслуговуваних виробничих робітників у зміну, осіб ..................   ((від 10 до 1000)


Нормативна чисельність розподілювачів робіт, осіб ................................... 0,32
                                                                                                                           

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)/span>

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022