ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: водій електро- та автовізка
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

ВОДІЙ ЕЛЕКТРО- ТА АВТОВІЗКА
  (Карта 13)

Склад роботи. Транспортування матеріалів, заготовок, деталей, вузлів та інших вантажів для роботи в цеху, на виробничій дільниці або між цехами. Керування візками різних систем. Спостереження за виконанням вантажно-розвантажувальних робіт та укладанням вантажу на платформу. Спостереження за технічним станом та ремонтом електро- та автовізків, заряджання акумуляторів.

Кількість електорвізків (автовізків), що використовуються у зміну, шт. ............   (від 1 до 30)

Нормативна чисельність водіїв, осіб на зміну ..................................................... 1,0
ТРАНСПОРТУВАЛЬНИК - ці норми також можуть Вас зацікавити                                

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022