ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: наповнювач баловнів
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Наповнювач балонів
  (Карта 125)

Склад роботи. Подавання і підключення до секції наповнювальної рампи партії балонів для наповнення. Контроль ступеня наповнення і тиску на рампі за приладами. Відключення і подача наповнених балонів до місця складування. Перевірка стану запірних клапанів. Обслуговування наповнювальної рампи і дільниці для власних потреб підприємства з комунікаціями та арматурою. Контроль транспортування і збереження наповнених балонів. Ведення документації із заповнення балонів.

Кількість балонів, обслуговуваних за зміну, шт. .........................................   (від 30 до 1500)

Нормативна чисельність наповнювачів балонів, осіб на зміну .................. 0,2

                                                                                                                              

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022