ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: випробувач балонів
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

ВИПРОБУВАЧ БАЛОНІВ
  (Карта 12)

Склад роботи. Ремонт. Огляд балона, доставлення до місця ремонту, випуск залишку газу (кисню, азоту). За необхідності: зняття маховика, викручування вентиля, огляд внутрішньої порожнини, промивання її водою. Розбирання вентиля, очищення, знежирення, виготовлення прокладки, складання вентиля, укручування в балон. Випробування та видавання свідоцтв. Виконання роботи в обсязі ремонту і додатково: очищення внутрішньої порожнини механічним способом, за необхідності промивання фреоном (хладоном). Зважування балона, наповнення водою, зважування, визначення ємності. Випробування гідравлічним тиском, зливання води, пневматичне випробування на герметичність. Очищення, фарбування балона, нанесення трафарету, набивання клейма. Запис результатів випробування в журнал.

Кількість балонів, що ремонтуються за зміну, шт. ..........................................   (від 0 до 100)

Кількість балонів, що випробовуються за зміну, шт. ......................................   (від 0 до 100)

Нормативна чисельність випробувачів балонів, осіб .................................... 11,0

                                                                                                                             

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022