ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: машиніст насосних установок на водозаборах грунтових вод
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Машиніст насосних установок на водозаборах грунтових вод
  (Карта 112)

Склад роботи. Ведення та регулювання заданого режиму роботи свердловинного насоса. Збирання води у резервуарах. Нагляд за роботою устаткування свердловин. Приготування розчину рідкого хлору в розчинному баці та періодичне заправлення дозуючих баків хлорною водою. Підготовка та підключення хлорних балонів до хлораторів, регулювання подавання рідкого хлору та води на хлоратори. Нагляд за ходом нейтралізації. Проведення аналізів на вміст активного та вільного хлору у рідині, що хлорується. Змазування та обтирання працюючого і резервного устаткування. Відкривання та закривання засувок. Проведення дрібного ремонту і випробування устаткування. Пуск і зупинення устаткування. Ведення експлуатаційного журналу. Підтримання чистоти на робочих місцях.

Кількість артезіанських свердловин, або насосів. .............................................   (від 1 до 30)

Нормативна чисельність машиністів на зміну, осіб ............................................. 0,07

                                                                                                                                  

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022