ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: машиніст блоків оборотної води
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Машиніст блоків оборотної води
  (Карта 111)

Склад роботи. Збирання води з технологічних установок, охолодження, хлорування, стабілізація, оброблення води хімічними реагентами. Повернення води на установки. Ведення заданого режиму. Нагляд за роботою насосів, вентиляторів, бризкалок. Регулювання рівнів холодної та теплої води в камерах та бризкальних басейнах. Приготування суперфосфатного розчину для стабілізації води та перезаряджування балонів з хлором для хлорування води. Відбирання проб та проведення аналізів гарячої та холодної води. Зрубування льоду з градирень і бризкалок, видалення мулу. Змащування та обтирання працюючого і резервуарного устаткування. Чищення та обслуговування бризкальних басейнів і пристроїв. Контроль за рівнем води в басейнах. Пуск і зупинення насосів і вентиляторів. Проведення дрібного ремонту та випробування резервного устаткування, приймання з ремонту. Ведення експлуатаційного журналу і запис показів приладів. Підтримання чистоти на робочих місцях.

Продуктивність насосів, куб.м./год. .......................................................

Кількість насосів, шт. ..............................................................................

Нормативна чисельність машиністів на один насос на зміну, осіб .......0,15

Нормативна чисельність машиністів на зміну, осіб ................................0,15

                                                                                                                  
Примітки:
1. За наявності на блоці оборотної води вентиляторів градирень чисельність машиністів збільшується відповідно на 0,1 чол. на 1 вентилятор, а для градирень з природним охолодженням - на кожну градирню.
2. За наявності на блоці оборотної води стабілізаційної та хлораторної установки продуктивністю понад 400 м3 на добу та витратою реагентів понад 300 кг на добу норма чисельності збільшується на 1 машиніста.
3. У разі роботи на блоці оборотної води однієї шестисекційної градирні, яка знаходиться від насосної станції на відстані до 500 м, обслуговування градирні проводиться машиністом насосних установок насосної станції.
4. На блоках оборотної води з очищенням сірководнем за наявності 4-х резервуарів і більше, норма чисельності збільшується на одного робітника в зміну.
5. За наявності на блоці оборотної води вузла деемульсації норма чисельності збільшується на 1 робітника в зміну.
6. У разі віддалення групи нафтовідокремлювачів від блоків оборотної води більше ніж на 1500 м норма чисельності збільшується на одного робітника в денну зміну..


Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp © Лучанінов С.В., 2013-2021
     Версія від 28.01.2021