ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: машиніст насосних станцій 1 підйому (на водозаборі)
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Машиніст насосних станцій 1 підйому (на водозаборі)
  (Карта 109)

Склад роботи. Забирання річкової, морської води та подавання її до насосної станції ІІ підйому та інші об’єкти, хлорування води. Ведення та регулювання заданого режиму. Контроль за роботою насосів, електродвигунів, станом арматури та іншого устаткування. Пуск та зупинення насосів, електродвигунів та іншого устаткування відповідно до графіка або розпоряджень. Проведення дрібного ремонту та приймання устаткування з ремонту. Відкривання та закривання засувок в камерах перемикання. Змащування та обтирання працюючого та резервного устаткування. Очищення обертових сіток від бруду та мулу за необхідності. Періодичне відкачування ґрунтової води з насосної. Ведення експлуатаційного журналу та запис показів приладів. Підтримання чистоти на робочих місцях. 

Продуктивність насосів, куб.м./год. .......................................................

Кількість насосів, шт. ..............................................................................

Нормативна чисельність машиністів на один насос на зміну, осіб ......0,15

Нормативна чисельність машиністів на зміну, осіб ...............................0,15

                                                                                                                  

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022