ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: машиніст компресорних установок
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Машиніст компресорних установок
  (Карта 107)

Склад роботи. Перевірка роботи компресорів, повітрозбірників, електродвигунів, стану повітромережі (в межах приміщення компресорної станції), апаратури охолоджувальної системи, запобіжних клапанів, системи змащування, заземлення, пускової, захисної та контрольно-вимірювальної апаратури, температури охолоджувальної води, підшипників та циліндрів компресора. Пуск, регулювання та вимикання компресорів. Контроль показань контрольно-вимірювальних приладів. Регулювання подавання повітря до магістралі відповідно до встановлених режимів і залежно від витрат повітря (газу) споживачами. Змащування машин компресорної установки, набивання сальників, спускання масла та води з повітрозбірників. Усунення дрібних несправностей компресора та інших механізмів та пристроїв компресорної установки. Зшивання та навішування ременів. Одержання та доставляння до компресорної установки мастильних та обтиральних матеріалів. Підтримання агрегатів, електродвигунів та апаратури в належному стані. Участь у ремонті компресорів. Перемикання та виведення в резерв і в ремонт устаткування компресорної станції. Ведення встановленої документації та обліку роботи компресорів. 

Кількість діючих компресорних установок, шт. ..........   (от 1 до 20)

Тип компресору ........


Тип газу .........................................................................

Продуктивність компресору, куб.м. ..............................

Тиск стиснутого повітря (газу) МПа .............................

Розташування компресорів 

Умови праці .........................


Нормативна чисельність машиністів, осіб .............................................0,260

                                                                                                                  

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022