ЛСВ консультант - TPM
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

LEAN PRODUCTION – ОЩАДЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО

ТРМ - безаварійна робота устаткування

Процес впровадження ТРМ, зазвичай, здійснюється у 7 кроків (етапів).

Крок 3. Розроблення проекту стандарту автономного технічного обслуговування

Інженери, майстри, часто за участю бригадирів або ланкових, розробляють інструкції та форми звітності по проведенню чищення, змащування, інспектування, підтягування з’єднань тощо. Інструкції мають викладатись простою мовою із застосуванням великої кількості ілюстрацій. Робітники вивчають ці інструкції, та навчаються методам та способам практичної їх реалізації. Починається все з простих дій, з часом, в міру розвитку ТРМ на підприємств, автономні дії робітників стають більш складними.

3.1. Стандартизація інспектування.
Робітники залучаються до простих видів інспектування устаткування, у тому числі із застосуванням спеціального інструменту, проте простих типів. Процедура, місця, способи та частота інспекції стандартизуються, наприклад, у вигляді контрольної карти, інструкції чи пам’ятки.

                    Інструкція з автономного техобслуговування верстата 1Г340П для токаря.
                                                     

3.2. Впровадження системи «візуального менеджменту».
Впровадження «візуального менеджменту» дозволяє визначати поточний стан устаткування (верстата) просто, та без додаткових зусиль. Типові рішення:
• маркування спеціальними бірками (відмітками), зазвичай червоного кольору, частин та деталей, що мають проблеми;
• чітке розділення білою розміткою зон кожного робочого місця та проходів;
• маркування кольором (зеленим, червоним, жовтим) робочого (нормативного) діапазону на вимірювальних пристроях, та зон виходу параметру за робочий діапазон;
• стенди із інформацією про проблеми, контрзаходи до них та отримані результати;
• інші методи та способи, що забезпечують візуальне отримання інформації. 

< Назад                                                                                                                                   Далі >  

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022