ЛСВ консультант - 7QCT - Графіки контролю
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

LEAN PRODUCTION – ОЩАДЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО

7QCT - сім інструментів контролю якості
 
Графіки контролю - розшифровка та аналіз

Аналіз гафіків контролю здійснюється візуально, якщо на графіку має місце хоча б одна з контрольних ознак, то процес, який характеризується граііком контроль, протікає ненормально, неконтрольовано.

Процес протікає ненормально, якщо графік контролю виходить за верхню, або нижнь границю.
Проце протікає ненормально, якщо сім, або більше, точок поспіль (ланцюжок) знаходяться по одни бік від середньої лінії.

Процес протікає неконтрольовано, якщо 10 з 11 поспіль (12 із 14; 16 із 20) точок підряд знаходяться по один бік від центральної лінії.
Якщо на графіку є ланцюжок точок, що постійно "зростає", або "меншується" - тенденція, це означає, що процес протікає ненормально.
Якщо дві з трьох точок поспіль наближаються до верхньої, або нижньої границь, то процес протікає ненормально.
Якщо більшість точок знаходяться в межах половини відхилення до границь (прагнуть до центральної лінії), то процес ненормальний.
Якщо видна явна періодичність на графіку, це означає ненормальність аналізованого процесу.

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022