прості рішення складних завдань
  Українська    Русский
Анонімний користувач
Частину функцій вимкнено

Вхід        Реєстрація  НОРМУЄМО УСІХ

ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСОСНИХ СТАНЦІЙ
Машиніст насосних установок
(таблиця 1)

Склад роботи. Ведення і регулювання заданого режиму роботи насосного устаткування. Пуск, регулювання режиму роботи і зупинка насосного агрегату та іншого устаткування. Контроль за роботою насосів, електродвигунів, контрольно-вимірювальних приладів. Спостереження за рівнем води в резервуарах. Змащення підшипників, набивання сальників і виконання інших робіт, пов'язаних з підтримкою нормальної роботи устаткування. Ведення журналу обліку і звітності про роботу устаткування і показання контрольно-вимірювальних приладів. Профілактичний огляд устаткування. Участь у роботах з поточного ремонту устаткування насосної станції. Вживання заходів щодо попередження аварій. Утримання устаткування і робочого місця в чистоті.

Продуктивність насосної станції, тис.куб.м/добу .............................................  (від 3 до 500)

Нормативна чисельність машиністів, осіб на добу ......................................... 4.03

                                                                                                                            

Примітки:
1 При одночасному обслуговуванні сполучених насосних станцій одним і тим же персоналом продуктивність насосних станцій визначається по сумарній продуктивності насосних станцій, що обслуговуються одночасно.
2 При одночасному обслуговуванні двох і більше насосних станцій чисельність машиністів насосних установок визначається виходячи з установленої сумарної продуктивності насосних станцій з урахуванням коефіцієнта 1,1.
3 При дистанційно-автоматичному керуванні групою насосних станцій замість посади машиніста насосних установок установлюється посада оператора пульта керування.
4 Чисельність машиністів для обслуговування частково автоматизованих насосних установок установлюється з урахуванням ступеня автоматизації зі знижувальним коефіцієнтом до нормативних значень (не більше 0,5).


Нормативна база цього розділу програми: Нормативи чисельності робітників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд і насосних станцій водопроводу і каналізації (2002 p.)

Пошук:

НОВЕ!
Повністю оновлено модулі розрахунку чисельності на основі норм часу та норм виробітку/обслуговування.


Додано  новий  разділ Оцінка за KPI, а також
он-лайн конструктор карт KPI

НОВЕ!
Мікроелементні норми, тепер доступні он-лайн.

НОВЕ!
Фотографія он-лайн, автоматизує й спостереження, й оброблення їх результатів.

НОВЕ!
Підвищено швидкусть розрахунків під час переводу хронометражів у формули.
Контакти:  пошт@, тел. +38(067)664-92-42, Skype © Лучанінов С.В., 2013-2019
     Версія від 12.09.2019