ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: контролер зварювальних робіт
 ЛСВ консультант    укр  
    рус  
  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація

HyperLink

НОРМУЄМО УСІХ

Контролер зварювальних робіт
(карта 82)

Склад роботи. Одержання технологічної документації, креслень і технічних умов, необхідних для виконання контролю. Одержання та настроювання контрольно-вимірювальних приладів, інструментів, пристроїв. Контроль за додержуванням правильного виконання технологічного процесу під час виготовлення деталей. Контроль за своєчасною ізоляцією знайденого браку. Операційний та остаточний контроль деталей, перевірка відповідності за кресленням і технічними умовами. Облік, систематизація та аналіз дефектів деталей, що повторюються, які виявлені під час технічного приймання. Визначення причин та розмірів браку. Оформлення документації під час приймання та обліку придатних і вибракованих деталей. Клеймування придатних деталей. Прибирання та здавання контрольно-вимірювальних приладів, інструментів, пристроїв та технічної документації.

Вибірковість контролю, % ...............................................................................  (від 10 до 100)

Складність деталей (робіт)  .......................................
I Прості деталі. Кронштейни, важелі, хомути та гальмові стрічки, тяги, рами, колектори, труби та їм подібні складальні одиниці (за кількості деталей у конструкції до 15 шт.)


Норма обслуговування на одного контролера, основних робітників за зміну  25.74  

Фактична чисельність основних робітників, що обслуговуються ................  (від 10 до 500)

Нормативна чисельність контролерів, осіб......................................................  1.94
                                                                                                                             


Нормативна база цього розділу програми: Міжгалузеві норми чисельності, норми обслуговування та норми часу для працівників, зайнятих обслуговуванням основного та допоміжного виробництва (2005 p.)

Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   © Лучанінов С.В., 2013-2020
     Версія від 14.09.2020